Tagasi

Keila Keskus: Keila Keskus saab Harjumaa ühe suurima laste sisemänguväljaku

Keila Seiklusmaa - ronimisala, mänguala lastele.

Kahe aasta pärast valmivasse Keila kogukonna- ja meelelahutuskeskusesse tuleb piirkonna suurim siseruumides tegutsev ronimis- ja mängulinnak Keila Seiklusmaa, kus saavad korraga lustida ja sünnipäevi pidada kuni 200 last.

 „Siiani on Keila ja lähivaldade lapsed pidanud sõpradega mängimiseks ja sünnipäevade pidamiseks sõitma Tallinna erinevatesse batuudi-, mängu- või seikluskeskustesse, kuid juba varsti tulevad need atraktsioonid kõik koju kätte,“ ütles Keila Keskuse arendaja Harju KEK-i müügi- ja turundusjuht Andre Poopuu. Keila Seiklusmaa hakkab tegutsema tulevases meelelahutus- ja kaubanduskeskuses tuhande ruutmeetri suurusel alal kahel tasapinnal, olles valmides üks suurima laekõrgusega laste seiklusparke Eestis.

Harju KEK-i esindaja Janek Lehtmets ja rajatava Seiklusmaa esindaja on sõlminud kokkuleppe Keila Keskusesse lasteala tulekuks.

Sel sügisel lüüakse suuremahulise meelelahutus- ja kaubanduskeskuse ehitamiseks kopp maasse. Keila Seiklusmaa on Coop Maksimarketi ja 24-7 Fitness spordiklubi kõrval kolmas suurrentnik, kes teatas, et avab seal 2025. aasta alguses uksed.

„Keila Seiklusmaa on mõeldud igas vanuses lastele. Põhiatraktsiooniks saab olema kõrge ronila, mille juurde on kombineeritud batuudid, liumägi, osavuste testimiseks ninja-rada ja palju muud seikluslikku. Lisaks põnevatele atraktsioonidele tuleb sinna neli sünnipäevatuba, kus pakutakse külalistele ka toitlustust,“ ütles Seiklusmaa asutaja Toomas Kaares. Tema sõnul võiks aastas seda külastada ligi 50 000 last.

Harju KEK investeerib Keila Keskuse arendusprojekti 30 miljonit eurot, et sellest kujuneks linna uus maamärk ja värav. Keskus ehitatakse Paldiski maanteele, kunagise legendaarse Harju KEK-i peamaja asemele, tervisekeskuse ja Keila Kooli kõrvale. Poopuu sõnul tahavad nad sellega tuua Keilasse uusi väärtusi ja elamusi, mis rikastavad kogukonda ning loovad uusi elustandardeid. Multifunktsionaalne keskus katab Keilas seni puuduvate teenuste ja meelelahutuse osa.

Ligi 13 000 ruutmeetrit ehk umbes kahe jalgpalliväljaku suurune hoone on planeeritud nii, et see ei oleks üks järjekordne tavaline kaubanduskeskus. Lisaks Coop Maksimarketile, 24-7 Fitness spordiklubile, Seiklusmaa mängutoale, tulevad keskusesse kahe saaliga kino, erinevad kohvikud ja söögikohad, osaliselt koos väliterrassidega. Samuti jagub seal ruumi erinevatele avalikele- ja meditsiiniteenustele, lemmikloomadega seotud tegevuste ning huviringide jaoks. Rääkimata erinevatest rõiva-, jalanõude-, spordi-, tehnika- ja muude tarbekaupade kauplustest. 

Mängutubadekett Seiklusmaa pakub Tallinna suurimates kaubanduskeskustes lastele võimalust pidada sünnipäevasid ja mängida erinevatel atraktsioonidel. Neile kuulub Ülemiste Keskuses asuv pealinna suurim sisemänguväljak Lennumaa. Lisaks on Seiklusmaal suur lasteala Rocca al Mare Keskuses ja uuendatud Järve Keskuses. Keila Seiklusmaa saab olema nende esimene väljaspool Tallinna tegutsev ettevõtmine.

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv