Tagasi

Positiivsed arengud Keila Haiglas

Keila Haigla võtab kasutusele uue nime Elora, et luua Eesti suurim õendushaiglate ja hooldekodude grupp.

Keila Haigla koos Kallavere Haigla ning Hiiu Ravikeskus hakkavad edaspidi kasutama nimetust Elora. Nimi Elora tähendab EluRada ja tuleb lõunaeesti murdest, kus elo tähistab elu.

Keila Haigla uus nimi on Elora.

Elora juhatuse liikme ja õendusjuhi Merle Vaheri sõnul on haiglate liitumise ja Elora nime kasutusele võtmise eesmärk ühendada hooldekodud ja õendushaiglad ning need omavahel integreerida ühtseks süsteemiks.

„Kuigi õendushaiglate ja hooldekodude töö on omavahel tihedalt seotud, siis on nad tänase päevani Eestis käsitletud ja majandatud eraldi,“ ütles Vaher. „Tervishoiu ja sotsiaalvaldkonna vahel peab info hakkama paremini liikuma, kuna see võimaldab patsiendile leida hooldekodu vastavalt tema vajadustele, mitte juhusele ning arvestada hooldusplaani koostamisel ka varasemalt õendushaiglas kogutud meditsiinilist infot.“

„Iga patsiendi teekond on unikaalne ning teadlikult tegutsedes on ka otsused patsiendile sobivamad,“ lisas ta.

Kuuel korrusel asuval haiglal on valmidus 350 õendusabi- ja hooldekodukohale. Asutuse valmisolek ja kogemused võimaldavad pakkuda integreeritud süsteemi, kus tervishoiu-ja sotsiaalhoolekandeteenus täiendavad teineteist. 

Haigla on uue rajatava keskuse vahetusläheduses

Taas uue hingamise leidnud Keila Haigla, tänase nimega Elora, jääb ca 500 m kaugusele rajatavast uuest keskuse alast. Keskuse ümbruse teeb tulevikus veelgi atraktiivsemaks rajatava keskuse sünergia Keila Tervisekeskuse, Keila Kooli, Keila terviseradade, Keila lauluväljaku, Keila Tööstuspargi vahel.

Keila_Keskus_kogukonnakeskus_www.keilakeskus.ee
Uus Keila Keskus valmib 2025 a I kvartalis. Pildil eespool uus keskuse hoone (3d lavastus), tagaplaanil valge massiivne Keila Haigla Elora.
Uus keskuse aktiivsed naabrid on Keila Haigla Elora, Keila Tervisekeskuse, Keila Kool, Keila terviserajad, Keila lauluväljak ja Keila Tööstuspargi suurettevõtted.

Harju KEK / Keila Keskus

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv