Tagasi

Uusarendus Keila Pargikodud toob uut kvaliteetkinnisvara Keilasse

Uued_korterid_Keilas_Invego

Rõõm on tõdeda, et Keila Kooli, Keila terviseradade, Keila lauluväljaku ja uue arendatava Keila Keskuse lähedale tuleb lähiaastatel uus elamupiirkond Keila Pargikodud.

Uued korterid rajatakse Ehitajate tänava ja Kruuse tänava lähedusse männimetsa, kuue maja aadressid on Männipargi tänav 2, 4, 6, 8, 10 ja Kruusa tänav 20, Keila.

Keila linna areng vajab uusi kortereid – seal, kus on töökohti, peab olema ka kaasaegseid elamispindu. Ja kui need elamispinnad arendab Eesti üks tuntumaid kinnisvaraarendajaid Invego, võime julgelt eeldada kvaliteetkinnisvara pakkumise kasvu Keila korterite turul.

Uue Keila Keskuse arendajana võib Harju KEKi meeskond vaid heameelt tunda, et linna arengud on laiapinnalised paljudes erinevates valdkondades – nii töökohtade kui elamispindade näol.

Loe rohkem uute korterite kohta Postimehest, https://kodu.postimees.ee/7916873/vaikelinna-miljoo-keila-sudamesse-kerkib-rohelusest-umbritsetud-elurajoon või Keila Pargikodud kodulehelt.

Uudise tunnuspilt on võetud Keila Pargikodud kodulehelt.

Keila ON keskus

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv