Tagasi

Lauluväljaku positiivsed arengud uue keskuse naabruses

Keila_lauluväljak_uus_lahendus_keila_linn

Keila lauluväljaku arengud ja ehitustegevuse algus teevad ainult heameelt.
Tulevase Keila Keskuse vahetus läheduses on Keila linna ja lähipiirkonna valdade elanike jaoks olulised tegevus- ja sündmuspaigad – Keila Tervisekeskus, Keila lauluväljak, Keila haigla, Keila Kool, Keila Tööstuspark.

Eriti eredalt tuleb värskete uudiste valguses esile Keila lauluväljaku arengud, kus Keila linnapea Enno Fels ja ehitusfirma OÜ RTS Infra Eesti juhatuse liige Rein-Erik Kaar allkirjastasid ehituslepingu lauluväljaku ehitamiseks. Loe pikemat uudist rajatava lauluväljaku ehitustegevuse alguse kohta Keila linnavalitsuse kodulehelt.

Lauluväljaku uus tulemine 2024 kevad

Keila lauluväljaku ja selle lähiümbruse välisruumi kujunduse ideevõistluse korraldas Eesti Maastikuarhitektide Liit koostöös Keila Linnavalitsusega, võistlust toetas Eesti Kultuurkapital.

Ideekonkursi eesmärgiks oli Keila lauluväljaku ja selle lähiümbruse välisruumi kujundamiseks parima ideelahenduse leidmine, et uuendada lauluväljaku rajatiste kompleksi multifunktsionaalseks suurürituste korraldamise paigaks, luua laululava ümbritsevale pargialale terviklik kaasaegse kujundusega avalikult kasutatav puhkeala ning rajada tänapäeva nõuetele vastav uus ja kaasaegne, atraktiivne laululava koos abiruumidega.

6. oktoobril 2020 toimunud koosolekul valis žürii ideevõistluse võitjaks ideekavandi „Kubu“.

Võidutöö „Kubu“ autoriteks on Johan Tali, Karli Luik, Häli-Ann Tooms ja Harri Kaplan (molumba osaühing) ja Martin Allik (Mareld).

Võidutöö pildigalerii

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv