Tagasi

Keila Keskus: Lahenda ristsõna ja võida Keila Keskuse teemalisi auhindu

Andsime välja ajalehe, et tutvustada rajatava Keila Keskuse ja uue ärilinnaku KEKE Kvartali tegemisi. Lehes on nii kvartali visuaalid kui ka uue keskuse hoone korruste plaanid kui ka ristsõna. Lahenda ajalehes avaldatud ristsõna ja võida Keila Keskuse ja Harju KEKi auhindu.

Ajalehega Keila keskne kvartal on võimalik tutvuda SIIN või alla laadida SIIT.

Ristsõna on kõige mugavam lahendada nii, et prindite ristsõna paberile (PRINT VERSIOON), leiate vastuse ning saadate vaid õige vastuse e-mailiga .

Vastused palume saata hiljemalt 15. augustiks aadressile . Kõigi õigesti vastanute vahel loosime välja 10 Harju KEKi logoga suurt saunalina, 10 Keila Keskuse t-särki ja 10 Keila Keskuse riidekotti. Loosimine leiab aset hiljemalt 21. augustil Keila Lehe ruumides toimetuse valvsa pilgu all.

Võitjatega võetakse personaalselt e-maili teel ühendust hiljemalt 30. augustil. Võitjate nõusolekul avaldatakse võitja ees- ja perekonnanimi Keila Keskuse Facebooki lehel ja Keila Lehes.

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv