Tagasi

Keila Keskus: Keilasse tuleb piirkonna suurim spordiklubi 24-7 Fitness

Keila_Keskus_spordiklubi_Fitness_24_7

2025. aasta alguses valmivas Keila kogukonna- ja meelelahutuskeskuses hakkab tegutsema Harjumaa lääneosa suurim spordiklubi 24-7 Fitness, kus saab käia ööpäevaringselt korraga trennis ligi sada inimest.

„Keila linna ja ümbritsevate valdade elanikud saavad endale suure ja kaasaegse spordikeskuse, mida on spordisõbrad oodanud Lääne-Harjumaale juba pikemat aega. Oluline on ka see, et selles klubis ei seata treenimisele ajalisi piiranguid,“ ütles Harju KEK-i tegevjuht Janek Lehtmets. Eesti üks suurim spordiklubide kett 24-7 Fitness on Coop Maksimarketi kõrval tulevase Keila Keskuse järjekordne suurrentnik, kes teatas, et avab seal 2025. aasta alguses uksed.

„Keilasse tuleb kõige moodsamate kardiotreeningu seadmete ning plokk- ja vabaraskustega masinatega varustatud suur jõusaal, mida on spordihuvilistel võimalik kasutada ööpäevaringselt neile sobival ajal. Lisaks oleme seadnud eesmärgiks pakkuda kõige soodsama hinnaga erinevaid rühmatreeninguid alates vastupidavus- ja lihastrennidest kuni keha- ja meeletreeninguteni välja. Kasutada saab ka personaaltreenerite teenust,“ ütles 24-7fitnessklubi OÜ juhataja Andrus Murumets. Tema sõnul saavad klubi liikmed osaleda erinevatel treeningutel vaid 20,99 euro eest kuus ja seda ükskõik millises 24-7 Fitness spordisaalis üle Eesti.

Pildil Keila Tervisekeskuse juhatuse liige Toni Meijel, Harju KEK juhatuse liige Janek Lehtmets ning 24-7 Fitness spordiklubi juhatuse liige Andrus Murumets.

Ligi 13 000 ruutmeetrit ehk umbes kahe jalgpalliväljaku suurune hoone on planeeritud nii, et see ei oleks üks järjekordne tavaline kaubanduskeskus. Lisaks Coop Maksimarketile ja 24-7 Fitness spordiklubile tulevad keskusesse mitme mängutoaga lastepark, kahe saaliga kino, erinevad kohvikud ja söögikohad, osaliselt koos väliterrassidega. Samuti jagub seal ruumi erinevatele avalikele- ja meditsiiniteenustele, lemmikloomadega seotud tegevuste ning huviringide jaoks. Rääkimata erinevatest rõiva-, jalanõude-, spordi-, tehnika- ja muude tarbekaupade kauplustest. 

„Planeeritav keskus on esimene maamärk Keila tulevase ärilinnaku suurest arendusprojektist, mis muudab Harju KEK-i suletud tootmisala linna uueks tõmbekeskuseks. Sinna on kavandatud piirkonda sobivad ärid, bürood, väiketootmishooned ning keskväljak koos puhkealade ja rohke haljastusega,“ ütles Lehtmets. 

24-7 Fitness oli esimene spordiklubi Eestis, kes on alates 2017. aastast avatud ööpäev läbi. Nende treeningutel on tänaseks osalenud üle 54 000 inimese. Ettevõttel on selle aasta lõpuks üle Eesti 17 klubi, mis teeb temast ühe suurima sporditeenuste pakkuja.

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv