Tagasi

Keila terviserajad on popid

Keila_Terviserajad_Keila_sport

Keila terviserajad asuvad Keila linna territooriumil, linna edelaosas ca 72 hektari suurusel paesel ja männimetsaga kaetud alal. Keila terviseradade pindala on Eesti suurim teiste terviseradadega võrreldes.

Keila terviserajad on viimasel paaril aastal saanud tuult tiibadesse ja on ka kvalitatiivselt uuel tasemel. Ja inimesed oskavad seda kõike hinnata, sest Keila terviseradasid külastati eelmisel aastal (2022) ca 250 000 korral. Rahva spordientusiasmi kinnitab ka teadmine, et kõiki terviseradasid üle Eesti külastati 2022 aastal ca 14% rohkem kui 2021 aastal. Kokku külastati eelmisel aastal üle 8 miljoni korra terviseradasid üle Eesti, seda kõike saab lugeda ka terviseradade kodulehelt.

Keila terviserajad on Keila linna hallata. Tänu linnale, ja suuresti tänu terviseradade projektijuhile-rajameistrile Raido Notton, on terviserajad nii paljudele inimestele viimastel talvedel (ja ka suvel, sügisel, kevadel) teinud heameelt. Raido aktiivsust ja ennastsalgavat tegutsemist on märgatud ka väljas pool Keilat ja Lääne-Harju valda.

Piirkonna särasilm ja spordientusiast teeb Keila suureks

Algatuseks, Raido Nottoni kohta vaata Keila TV poolt tehtud video sarjast “Üks lugu” – https://www.facebook.com/watch/?v=516428083305970

Raido Notton Aktuaalne Kaamera uudistes https://www.err.ee/…/tanavune-talv-suusaradade…

Raido saates Hommik Anuga https://sport.err.ee/…/suusaopetaja-koroona-muutis…

Suuremeelsus ja entusiasm on saanud tähelepanuväärse tähelepanu ka Eesti Kultuurkapitali poolt aastapreemia näol https://www.facebook.com/photo.php?fbid=5765714756838429&set=pb.100001998862974.-2207520000.&type=3

Terviserada jääb uue rajatava kogukonnakeskuse Keila Keskuse ja toimiva Keila Tööstuspargi vahetusse lähedusse. 2025 aastal valmiv keskuse hoone ja terviserajad moodustavad tulevikus ühe osa suurest ja arenenud Keilast.

Keila on Keskus.

Tagasi

Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

Salvesta Lisainfo
Developed by Reaktiiv